CSRF2512FK15L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF2512FK15L0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSRF2512FK15L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.015 OHM 1% 2W 2512
Dataark: 1.CSRF2512FK15L0.pdf2.CSRF2512FK15L0.pdf
  • Besked
Specifikationer for CSRF2512FK15L0
Varenummer CSRF2512FK15L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.015 OHM 1% 2W 2512 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3280 pcs Datablad 1.CSRF2512FK15L0.pdf2.CSRF2512FK15L0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package 2512 Størrelse / Dimension 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Serie CSRF Modstand 15 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2512 (6432 Metric) Andre navne CSRF 2 0.015 1% I