CSRF2512JT22L0
Produkt oversigt
Varenummer: CSRF2512JT22L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.022 OHM 5% 2W 2512
Dataark: CSRF2512JT22L0.pdf
  • Besked
Specifikationer for CSRF2512JT22L0
Varenummer CSRF2512JT22L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.022 OHM 5% 2W 2512 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 310032 pcs Datablad CSRF2512JT22L0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package 2512 Størrelse / Dimension 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Serie CSRF Modstand 22 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2512 (6432 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 170°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.037" (0.95mm)
Funktioner Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 22 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Sammensætning Metal Foil