CSRN2010FK25L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2010FK25L0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSRN2010FK25L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.025 OHM 1% 1W 2010
Dataark: 1.CSRN2010FK25L0.pdf2.CSRN2010FK25L0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CSRN2010FK25L0
Varenummer CSRN2010FK25L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.025 OHM 1% 1W 2010 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 561918 pcs Datablad 1.CSRN2010FK25L0.pdf2.CSRN2010FK25L0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±250ppm/°C
Leverandør Device Package 2010 Størrelse / Dimension 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Serie CSRN Modstand 25 mOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2010 (5025 Metric) Andre navne CSRN 1 0.025 1% I