CSRN2512FKR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512FKR500 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSRN2512FKR500
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.5 OHM 1% 2W 2512
Dataark: 1.CSRN2512FKR500.pdf2.CSRN2512FKR500.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for CSRN2512FKR500
Varenummer CSRN2512FKR500 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.5 OHM 1% 2W 2512 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 157693 pcs Datablad 1.CSRN2512FKR500.pdf2.CSRN2512FKR500.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package 2512 Størrelse / Dimension 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serie CSRN Modstand 500 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Original-Reel®