CSRN2512FKR820
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512FKR820 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSRN2512FKR820
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.82 OHM 1% 2W 2512
Dataark: 1.CSRN2512FKR820.pdf2.CSRN2512FKR820.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CSRN2512FKR820
Varenummer CSRN2512FKR820 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.82 OHM 1% 2W 2512 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1175368 pcs Datablad 1.CSRN2512FKR820.pdf2.CSRN2512FKR820.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package 2512 Størrelse / Dimension 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serie CSRN Modstand 820 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2512 (6432 Metric) Andre navne CSRN 2 0.82 1% I