CSRN2512FT22L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512FT22L0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSRN2512FT22L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.022 OHM 1% 2W 2512
Dataark: 1.CSRN2512FT22L0.pdf2.CSRN2512FT22L0.pdf
  • Besked
Specifikationer for CSRN2512FT22L0
Varenummer CSRN2512FT22L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.022 OHM 1% 2W 2512 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 665853 pcs Datablad 1.CSRN2512FT22L0.pdf2.CSRN2512FT22L0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package 2512 Størrelse / Dimension 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serie CSRN Modstand 22 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2512 (6432 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.028" (0.70mm)
Funktioner Current Sense Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 22 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Sammensætning Thick Film