CSRN2512FTR300
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512FTR300 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSRN2512FTR300
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.3 OHM 1% 2W 2512
Dataark: 1.CSRN2512FTR300.pdf2.CSRN2512FTR300.pdf
  • Besked
Specifikationer for CSRN2512FTR300
Varenummer CSRN2512FTR300 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.3 OHM 1% 2W 2512 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 750321 pcs Datablad 1.CSRN2512FTR300.pdf2.CSRN2512FTR300.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package 2512 Størrelse / Dimension 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serie CSRN Modstand 300 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2512 (6432 Metric) Andre navne CSRN 2 0.3 1% R