CSRN2512JTR110
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSRN2512JTR110
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.11 OHM 5% 2W 2512
Dataark: CSRN2512JTR110.pdf
  • Besked
Specifikationer for CSRN2512JTR110
Varenummer CSRN2512JTR110 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.11 OHM 5% 2W 2512 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1023803 pcs Datablad CSRN2512JTR110.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package 2512 Størrelse / Dimension 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serie CSRN Modstand 110 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2512 (6432 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.028" (0.70mm)
Funktioner Current Sense Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 110 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Sammensætning Thick Film