FRN12JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN12JT100R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FRN12JT100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES FUSE 100 OHM 1/2W 5% AXIAL
Dataark: 1.FRN12JT100R.pdf2.FRN12JT100R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for FRN12JT100R
Varenummer FRN12JT100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES FUSE 100 OHM 1/2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2288106 pcs Datablad 1.FRN12JT100R.pdf2.FRN12JT100R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Serie FRN Modstand 100 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne FRN 1/2 100 5% R