FRN14JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN14JT100R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FRN14JT100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES FUSE 100 OHM 1/4W 5% AXIAL
Dataark: 1.FRN14JT100R.pdf2.FRN14JT100R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for FRN14JT100R
Varenummer FRN14JT100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES FUSE 100 OHM 1/4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2983714 pcs Datablad 1.FRN14JT100R.pdf2.FRN14JT100R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serie FRN Modstand 100 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne FRN 1/4 100 5% R