HVAM20FBC100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVAM20FBC100M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HVAM20FBC100M
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 100M OHM 1% 2W AXIAL
Dataark: HVAM20FBC100M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for HVAM20FBC100M
Varenummer HVAM20FBC100M Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 100M OHM 1% 2W AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2076 pcs Datablad HVAM20FBC100M.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.180" Dia x 1.500" L (4.57mm x 38.10mm)
Serie HVAM Modstand 100 MOhms
Power (Watts) 2W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 225°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner High Voltage Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 100 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial High Voltage Metal Film Sammensætning Metal Film