KAL100FB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL100FB100R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: KAL100FB100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES CHAS MNT 100 OHM 1% 100W
Dataark: 1.KAL100FB100R.pdf2.KAL100FB100R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
60 pcs
  • Besked
Specifikationer for KAL100FB100R
Varenummer KAL100FB100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES CHAS MNT 100 OHM 1% 100W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8290 pcs Datablad 1.KAL100FB100R.pdf2.KAL100FB100R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Størrelse / Dimension 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Serie KAL
Modstand 100 Ohms Power (Watts) 100W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Axial, Box
Andre navne KAL 100 100 1% B