KAL50FB16R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50FB16R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: KAL50FB16R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES CHAS MNT 16 OHM 1% 50W
Dataark: 1.KAL50FB16R0.pdf2.KAL50FB16R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for KAL50FB16R0
Varenummer KAL50FB16R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES CHAS MNT 16 OHM 1% 50W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 42851 pcs Datablad 1.KAL50FB16R0.pdf2.KAL50FB16R0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±30ppm/°C
Størrelse / Dimension 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serie KAL
Modstand 16 Ohms Power (Watts) 50W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Axial, Box
Andre navne KAL 50 16 1% B