LCB3FB30L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LCB3FB30L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.03 OHM 3W 1% AXIAL
Dataark: LCB3FB30L0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for LCB3FB30L0
Varenummer LCB3FB30L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.03 OHM 3W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 218679 pcs Datablad LCB3FB30L0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.874" L x 0.311" W (22.20mm x 7.90mm)
Serie LCB Modstand 30 mOhms
Power (Watts) 3W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 275°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 30 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sammensætning Wirewound
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LCB4-10-L
LCB4-10-L
producenter: Panduit
Beskrivelse: CONN TERM RECT TONG 4 AWG #10
På lager: 17409 pcs
Hent: LCB4-10-L.pdf
RFQ
LCB35L
LCB35L
producenter: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 12V 35W
På lager: 5288 pcs
Hent: LCB35L.pdf
RFQ
LCB35E
LCB35E
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 5V 35W
Hent: LCB35E.pdf
LCB4-10H-L
LCB4-10H-L
producenter: Panduit
Hent: LCB4-10H-L.pdf
LCB35D
LCB35D
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 3.3V 35W
Hent: LCB35D.pdf
LCB35N
LCB35N
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 15V 35W