LVM10JB30L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LVM10JB30L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.03 OHM 10W 5% RADIAL
Dataark: 1.LVM10JB30L0.pdf2.LVM10JB30L0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for LVM10JB30L0
Varenummer LVM10JB30L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.03 OHM 10W 5% RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 136891 pcs Datablad 1.LVM10JB30L0.pdf2.LVM10JB30L0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Radial Lead Størrelse / Dimension 0.634" L x 0.480" W (16.10mm x 12.19mm)
Serie LVM Modstand 30 mOhms
Power (Watts) 10W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Driftstemperatur -55°C ~ 250°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 1.433" (36.40mm)
Funktioner Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 30 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Foil Sammensætning Metal Foil