MLF12FTC3R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF12FTC3R00 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MLF12FTC3R00
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 3 OHM 1% 1/2W MELF 0207
Dataark: MLF12FTC3R00.pdf
  • Besked
Specifikationer for MLF12FTC3R00
Varenummer MLF12FTC3R00 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 3 OHM 1% 1/2W MELF 0207 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2001431 pcs Datablad MLF12FTC3R00.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package 0207 Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MLF Modstand 3 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Funktioner - Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 3 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film Sammensætning Thin Film