MLF12JTD82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF12JTD82K0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MLF12JTD82K0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 82K OHM 5% 1/2W MELF 0207
Dataark: MLF12JTD82K0.pdf
  • Besked
Specifikationer for MLF12JTD82K0
Varenummer MLF12JTD82K0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 82K OHM 5% 1/2W MELF 0207 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1824688 pcs Datablad MLF12JTD82K0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 0207 Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MLF Modstand 82 kOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Funktioner - Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 82 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film Sammensætning Thin Film