MLF14FTC6K19
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14FTC6K19 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MLF14FTC6K19
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 6.19K OHM 1% 1/4W MELF 0204
Dataark: MLF14FTC6K19.pdf
  • Besked
Specifikationer for MLF14FTC6K19
Varenummer MLF14FTC6K19 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 6.19K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3030730 pcs Datablad MLF14FTC6K19.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package 0204 Størrelse / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serie MLF Modstand 6.19 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0204 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Funktioner - Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 6.19 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film Sammensætning Thin Film