MLF14FTD500K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14FTD500K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MLF14FTD500K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 500K OHM 1% 1/4W MELF 0204
Dataark: MLF14FTD500K.pdf
  • Besked
Specifikationer for MLF14FTD500K
Varenummer MLF14FTD500K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 500K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3098676 pcs Datablad MLF14FTD500K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 0204 Størrelse / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serie MLF Modstand 500 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0204 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Funktioner - Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 500 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film Sammensætning Thin Film