MLF14FTE33R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14FTE33R2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MLF14FTE33R2
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 33.2 OHM 1% 1/4W MELF 0204
Dataark: MLF14FTE33R2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MLF14FTE33R2
Varenummer MLF14FTE33R2 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 33.2 OHM 1% 1/4W MELF 0204 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1920134 pcs Datablad MLF14FTE33R2.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±25ppm/°C
Leverandør Device Package 0204 Størrelse / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serie MLF Modstand 33.2 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0204 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner - Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 33.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film Sammensætning Thin Film