MLFA25FTC3R30
Produkt oversigt
Varenummer: MLFA25FTC3R30
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES MELF 3.3 OHM 1% 0.4W 1% 0204
Dataark: MLFA25FTC3R30.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MLFA25FTC3R30
Varenummer MLFA25FTC3R30 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES MELF 3.3 OHM 1% 0.4W 1% 0204 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2001630 pcs Datablad MLFA25FTC3R30.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package 0204 Størrelse / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serie MLFA Modstand 3.3 Ohms
Power (Watts) 0.4W, 2/5W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0204 Andre navne MLFA25FTC3R30TR
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Automotive AEC-Q200
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 3.3 Ohms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film