MLFM1FTC470K
Produkt oversigt
Varenummer: MLFM1FTC470K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 470K OHM 1% 1W MELF 0207
Dataark: MLFM1FTC470K.pdf
  • Besked
Specifikationer for MLFM1FTC470K
Varenummer MLFM1FTC470K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 470K OHM 1% 1W MELF 0207 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1291225 pcs Datablad MLFM1FTC470K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package 0207 Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MLFM Modstand 470 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Funktioner - Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 470 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film Sammensætning Thin Film