MVM10JB4K70
Produkt oversigt
Varenummer: MVM10JB4K70
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 4.7K OHM 10W 5% RADIAL
Dataark: MVM10JB4K70.pdf
  • Besked
Specifikationer for MVM10JB4K70
Varenummer MVM10JB4K70 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 4.7K OHM 10W 5% RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 340690 pcs Datablad MVM10JB4K70.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Radial Lead Størrelse / Dimension 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Serie MVM Modstand 4.7 kOhms
Power (Watts) 10W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 1.417" (36.00mm)
Funktioner Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 4.7 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Sammensætning Metal Oxide Film