MVM5JB1K20
Produkt oversigt
Varenummer: MVM5JB1K20
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 1.2K OHM 5W 5% CERAMIC VERT
Dataark: 1.MVM5JB1K20.pdf2.MVM5JB1K20.pdf
  • Besked
Specifikationer for MVM5JB1K20
Varenummer MVM5JB1K20 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 1.2K OHM 5W 5% CERAMIC VERT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 708176 pcs Datablad 1.MVM5JB1K20.pdf2.MVM5JB1K20.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Serie MVM Modstand 1.2 kOhms
Power (Watts) 5W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Andre navne MVM 5 1.2K 5% B