PCB20JB3R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCB20JB3R00 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PCB20JB3R00
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES CERAMIC 3 OHM 20W 5% WW
Dataark: PCB20JB3R00.pdf
  • Besked
Specifikationer for PCB20JB3R00
Varenummer PCB20JB3R00 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES CERAMIC 3 OHM 20W 5% WW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4858 pcs Datablad PCB20JB3R00.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±800ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Serie CB Modstand 3 Ohms
Power (Watts) 20W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne PCB 20 3 5% B