PCF14JT130K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT130K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PCF14JT130K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 130K OHM 1/4W 5% AXIAL
Dataark: 1.PCF14JT130K.pdf2.PCF14JT130K.pdf
  • Besked
Specifikationer for PCF14JT130K
Varenummer PCF14JT130K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 130K OHM 1/4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7415441 pcs Datablad 1.PCF14JT130K.pdf2.PCF14JT130K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -850ppm/°C
Leverandør Device Package Panasert Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serie CF Modstand 130 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial, Radial Bend Andre navne PCF 1/4 130K 5% P