PCF14JT22M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT22M0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PCF14JT22M0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 22M OHM 1/4W 5% AXIAL
Dataark: 1.PCF14JT22M0.pdf2.PCF14JT22M0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for PCF14JT22M0
Varenummer PCF14JT22M0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 22M OHM 1/4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 699908 pcs Datablad 1.PCF14JT22M0.pdf2.PCF14JT22M0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -1500ppm/°C
Leverandør Device Package Panasert Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serie CF Modstand 22 MOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde Axial, Radial Bend Andre navne PCF14JT22M0CT
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 22 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial, Radial Bend Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film