PCF14JT5M60
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
PCF14JT5M60 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PCF14JT5M60
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 5.6M OHM 1/4W 5% AXIAL
Dataark: 1.PCF14JT5M60.pdf2.PCF14JT5M60.pdf
  • Besked
Specifikationer for PCF14JT5M60
Varenummer PCF14JT5M60 Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beskrivelse RES 5.6M OHM 1/4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7548162 pcs Datablad 1.PCF14JT5M60.pdf2.PCF14JT5M60.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 0.25W, 1/4W
Spænding - Opdeling Axial Tykkelse (Max) 0/ -1500ppm/°C
Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) Serie CF
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarisering Axial
Andre navne PCF 1/4 5.6M 5% P