PCFM12JT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCFM12JT150R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PCFM12JT150R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES CARBON 150 OHM 1/2W 5%
Dataark: 1.PCFM12JT150R.pdf2.PCFM12JT150R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for PCFM12JT150R
Varenummer PCFM12JT150R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES CARBON 150 OHM 1/2W 5% Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7629876 pcs Datablad 1.PCFM12JT150R.pdf2.PCFM12JT150R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Serie CFM Modstand 150 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne PCFM 1/2 150 5% P