PRNF14FTD11K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRNF14FTD11K5 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PRNF14FTD11K5
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 11.5K OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.PRNF14FTD11K5.pdf2.PRNF14FTD11K5.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for PRNF14FTD11K5
Varenummer PRNF14FTD11K5 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 11.5K OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6095091 pcs Datablad 1.PRNF14FTD11K5.pdf2.PRNF14FTD11K5.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 11.5 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial, Radial Bend Andre navne PRN 1/4 T1 11.5K 1% P