RACF164DFT33K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF164DFT33K2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RACF164DFT33K2
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES ARRAY 4 RES 33.2K OHM 1206
Dataark: 1.RACF164DFT33K2.pdf2.RACF164DFT33K2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RACF164DFT33K2
Varenummer RACF164DFT33K2 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES ARRAY 4 RES 33.2K OHM 1206 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1620519 pcs Datablad 1.RACF164DFT33K2.pdf2.RACF164DFT33K2.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie RACF Modstand-Ratio-Drift -
Modstand Matchende forhold - Modstand (ohm) 33.2k
Strøm pr. Element 62.5mW Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Andre navne RAC 164D 33.2K 1% R