RACF648NJT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF648NJT100R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RACF648NJT100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES ARRAY 8 RES 100 OHM 2512
Dataark: 1.RACF648NJT100R.pdf2.RACF648NJT100R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RACF648NJT100R
Varenummer RACF648NJT100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES ARRAY 8 RES 100 OHM 2512 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 995635 pcs Datablad 1.RACF648NJT100R.pdf2.RACF648NJT100R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Serie RACF Modstand-Ratio-Drift -
Modstand Matchende forhold - Modstand (ohm) 100
Strøm pr. Element 62.5mW Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Andre navne RAC 648N 100 5% R