RAVF104DFT7K60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF104DFT7K60 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RAVF104DFT7K60
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES ARRAY 4 RES 7.6K OHM 0804
Dataark: 1.RAVF104DFT7K60.pdf2.RAVF104DFT7K60.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RAVF104DFT7K60
Varenummer RAVF104DFT7K60 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES ARRAY 4 RES 7.6K OHM 0804 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4156714 pcs Datablad 1.RAVF104DFT7K60.pdf2.RAVF104DFT7K60.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serie RAVF Modstand-Ratio-Drift -
Modstand Matchende forhold - Modstand (ohm) 7.6k
Strøm pr. Element 62.5mW Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0804, Convex, Long Side Terminals Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal modstande 4 Antal stifter 8
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.020" (0.50mm)
Detaljeret beskrivelse 7.6k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals Kredsløbstype Isolated