RAVF164DFT1K80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DFT1K80 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RAVF164DFT1K80
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 1206
Dataark: 1.RAVF164DFT1K80.pdf2.RAVF164DFT1K80.pdf
  • Besked
Specifikationer for RAVF164DFT1K80
Varenummer RAVF164DFT1K80 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 1206 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6182721 pcs Datablad 1.RAVF164DFT1K80.pdf2.RAVF164DFT1K80.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie RAVF Modstand-Ratio-Drift -
Modstand Matchende forhold - Modstand (ohm) 1.8k
Strøm pr. Element 62.5mW Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Andre navne RAV 164D 1.8K 1% R