RC12JT82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JT82K0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RC12JT82K0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 82K OHM 1/2W 5% AXIAL
Dataark: 1.RC12JT82K0.pdf2.RC12JT82K0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RC12JT82K0
Varenummer RC12JT82K0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 82K OHM 1/2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 714594 pcs Datablad 1.RC12JT82K0.pdf2.RC12JT82K0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Serie RC Modstand 82 kOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RC 1/2 82K 5% R