RC12KT680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12KT680R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RC12KT680R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 680 OHM 1/2W 10% AXIAL
Dataark: 1.RC12KT680R.pdf2.RC12KT680R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RC12KT680R
Varenummer RC12KT680R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 680 OHM 1/2W 10% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 804883 pcs Datablad 1.RC12KT680R.pdf2.RC12KT680R.pdf
Tolerance ±10% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Serie RC Modstand 680 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RC 1/2 680 10% R