RC14JT910K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JT910K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RC14JT910K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 910K OHM 1/4W 5% AXIAL
Dataark: 1.RC14JT910K.pdf2.RC14JT910K.pdf
  • Besked
Specifikationer for RC14JT910K
Varenummer RC14JT910K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 910K OHM 1/4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 851509 pcs Datablad 1.RC14JT910K.pdf2.RC14JT910K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie RC Modstand 910 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RC 1/4 910K 5% R