RC14KT680K
Produkt oversigt
Varenummer: RC14KT680K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 680K OHM 1/4W 10% AXIAL
Dataark: 1.RC14KT680K.pdf2.RC14KT680K.pdf
  • Besked
Specifikationer for RC14KT680K
Varenummer RC14KT680K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 680K OHM 1/4W 10% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 907799 pcs Datablad 1.RC14KT680K.pdf2.RC14KT680K.pdf
Tolerance ±10% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie RC Modstand 680 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RC 1/4 680K 10% R