RMCF2010FT280R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT280R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RMCF2010FT280R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 280 OHM 1% 3/4W 2010
Dataark: 1.RMCF2010FT280R.pdf2.RMCF2010FT280R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RMCF2010FT280R
Varenummer RMCF2010FT280R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 280 OHM 1% 3/4W 2010 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2440992 pcs Datablad 1.RMCF2010FT280R.pdf2.RMCF2010FT280R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 2010 Størrelse / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie RMCF Modstand 280 Ohms
Power (Watts) 0.75W, 3/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2010 (5025 Metric) Andre navne RMC 1/2 280 1% R