RMCF2512FT357K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT357K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RMCF2512FT357K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 357K OHM 1% 1W 2512
Dataark: 1.RMCF2512FT357K.pdf2.RMCF2512FT357K.pdf
  • Besked
Specifikationer for RMCF2512FT357K
Varenummer RMCF2512FT357K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 357K OHM 1% 1W 2512 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1991450 pcs Datablad 1.RMCF2512FT357K.pdf2.RMCF2512FT357K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 2512 Størrelse / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serie RMCF Modstand 357 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2512 (6432 Metric) Andre navne RMC 1 357K 1% R