RNF12DTC182R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF12DTC182R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 182 OHM 1/2W .5% AXIAL
Dataark: 1.RNF12DTC182R.pdf2.RNF12DTC182R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF12DTC182R
Varenummer RNF12DTC182R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 182 OHM 1/2W .5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1449028 pcs Datablad 1.RNF12DTC182R.pdf2.RNF12DTC182R.pdf
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serie RNF Modstand 182 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RNF 1/2 T2 182 0.5% R