RNF12DTC84R5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF12DTC84R5
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 84.5 OHM 1/2W .5% AXIAL
Dataark: 1.RNF12DTC84R5.pdf2.RNF12DTC84R5.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF12DTC84R5
Varenummer RNF12DTC84R5 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 84.5 OHM 1/2W .5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1192944 pcs Datablad 1.RNF12DTC84R5.pdf2.RNF12DTC84R5.pdf
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serie RNF Modstand 84.5 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RNF 1/2 T2 84.5 0.5% R