RNF12FAD475K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FAD475K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF12FAD475K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 475K OHM 1/2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF12FAD475K.pdf2.RNF12FAD475K.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF12FAD475K
Varenummer RNF12FAD475K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 475K OHM 1/2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5165758 pcs Datablad 1.RNF12FAD475K.pdf2.RNF12FAD475K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serie RNF Modstand 475 kOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Flame Retardant Coating, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 475 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sammensætning Metal Film