RNF12FBC4M99
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF12FBC4M99 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF12FBC4M99
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 4.99M OHM 1/2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF12FBC4M99.pdf2.RNF12FBC4M99.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF12FBC4M99
Varenummer RNF12FBC4M99 Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beskrivelse RES 4.99M OHM 1/2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2323051 pcs Datablad 1.RNF12FBC4M99.pdf2.RNF12FBC4M99.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 0.5W, 1/2W
Spænding - Opdeling Axial Tykkelse (Max) ±50ppm/°C
Størrelse / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm) Serie RNF
RoHS Status Bulk Polarisering Axial
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer RNF12FBC4M99 Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Flame Retardant Coating, Safety FIFO s 2
Udvidet beskrivelse 4.99M Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Beskrivelse RES 4.99M OHM 1/2W 1% AXIAL Belægning, Boligtype Metal Film