RNF12FTC10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC10R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF12FTC10R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 10 OHM 1/2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF12FTC10R0.pdf2.RNF12FTC10R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF12FTC10R0
Varenummer RNF12FTC10R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 10 OHM 1/2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3548081 pcs Datablad 1.RNF12FTC10R0.pdf2.RNF12FTC10R0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serie RNF Modstand 10 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/2 T2 10 1% R