RNF12FTC2K15
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC2K15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF12FTC2K15
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.15K OHM 1/2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF12FTC2K15.pdf2.RNF12FTC2K15.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF12FTC2K15
Varenummer RNF12FTC2K15 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.15K OHM 1/2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3062391 pcs Datablad 1.RNF12FTC2K15.pdf2.RNF12FTC2K15.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serie RNF Modstand 2.15 kOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/2 T2 2.15K 1% R