RNF12FTC681R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC681R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF12FTC681R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 681 OHM 1/2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF12FTC681R.pdf2.RNF12FTC681R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF12FTC681R
Varenummer RNF12FTC681R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 681 OHM 1/2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2847205 pcs Datablad 1.RNF12FTC681R.pdf2.RNF12FTC681R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serie RNF Modstand 681 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/2 T2 681 1% R