RNF12FTD121R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD121R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF12FTD121R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 121 OHM 1/2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF12FTD121R.pdf2.RNF12FTD121R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF12FTD121R
Varenummer RNF12FTD121R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 121 OHM 1/2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5224293 pcs Datablad 1.RNF12FTD121R.pdf2.RNF12FTD121R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serie RNF Modstand 121 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RNF 1/2 T1 121 1% R
RNF1/2T1121FRTR
RNF1/2T1121FRTR-ND
RNF12FTD121RTR
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 121 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film