RNF12FTD243K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD243K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF12FTD243K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 243K OHM 1/2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF12FTD243K.pdf2.RNF12FTD243K.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF12FTD243K
Varenummer RNF12FTD243K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 243K OHM 1/2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4153535 pcs Datablad 1.RNF12FTD243K.pdf2.RNF12FTD243K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serie RNF Modstand 243 kOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RNF 1/2 T1 243K 1% R