RNF12JAD100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12JAD100R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF12JAD100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL
Dataark: 1.RNF12JAD100R.pdf2.RNF12JAD100R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF12JAD100R
Varenummer RNF12JAD100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4830634 pcs Datablad 1.RNF12JAD100R.pdf2.RNF12JAD100R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serie RNF Modstand 100 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/2 T1 100 5% T